ZOBACZ

GALERIĘ

   
         
 

INFORMACJE        

ZA DARMO Internet Wi-Fi (Linksys) jest dostepny dla wszystkich gości. Jeśli nie masz własnego laptopa lub smartphona możesz skorzystać z komputera w kuchni.
Śniadanie kontynentalne w formie szwedzkiego stołu jest całkowicie wliczone w cenę zakwaterowania. Podawane jest codzienie z darmową kawą i herbatą. W kuchni znajdują się wszelkiego rodzaju sprzęty AGD do dyspozycji gości.
Ponieważ dbamy o komfort snu naszych gości, jeśli jest za głośno nie wahaj się poprosić recepcionistę o darmowe zatyczki do uszu.
Posiadamy duży projektor telewizyjny z ponad 150 kanałami. Dodatkowo mamy także odtwarzacz DVD.
Jeśli posiadasz jakieś warościowe przedmioty możesz skorzystać z darmowego selfu znajdującego się na recepcji. Dysponujemy również darmową przechowalnią bagażu i szafkami. Pobieramy depozyt wyłacznie za klucz.
Jesli nie wiesz gdzie zjeść coś dobrego lub dobrze się zabawić, zapytaj recepcjonistę o darmową ulotkę informacyjną. Poszukujesz informacji o wydarzeniach, zabawach i uroczystościach odbywających się w Krakowie tablica z takimi informacjami jest regularnie aktualizowana.
 

WITAJ PODRÓŻNIKU !        

 

W odnowionym lokalu w zabytkowej kamienicy czekają na ciebie duże pokoje z wygodnymi łóżkami, nowoczesne i czyste łazienki, ogólnodostępna kuchnia oraz pokój dzienny z TV, w którym będziesz mógł wypić swoją poranną kawę.

W hostelu Fundacji Św. Benedykta za wyjątkowo atrakcyjną cenę oferujemy komfort, bezpieczeństwo, idealną lokalizację w centrum Krakowa i życzliwą pomoc ze strony zespołu recepcyjnego. 

 

 

 

 

Oferujemy miejsca w 3-, 6- oraz 9- osobowych pokojach. Na pewno znajdzie się tu dla Ciebie miejsce niezależnie od tego czy przyjedziesz sam, czy z dużą grupą przyjaciół.

A to wszystko dosłownie o rzut kamieniem od najlepszych krakowskich klubów, pubów i teatrów.

 
     

PARTNER HOSTELU           

 

   
 

NASZE NAGRODY           

 

REZERWACJA